vertina tabligh

خانه پیش ساخته

خانه پیش ساخته

خانه های پیش ساخته

تولیدکنندگان وسازندگان خانه های پیش ساخته خانه های خود را ارزانتر، مقاومتر و سریعتر از خانه های سنتی میسازند. اما دقیقاً خانه پیش ساخته به چه صورت است ؟ آیا آنها طبق این ادعاها عمل می کنند؟

یک خانه  از نوع پیش ساخته یک راه حل مدرن برای ساختن یک خانه برای خودتان با مصرف انرژی سریع و با کیفیت بالا همراه باشد.

خانه پیش ساخته یکی از رایج ترین و مرسوم ترین انواع ساختمانهای مسکونی میباشد. با دوام و پایداری خود در طول سال ها خود را به اثبات رسانده است.

این المان ها با به کارگیری بهترین راه حل هایی تولید می شوند که خود را در عمل به اثبات رسانده است. المانهای خانه پیش ساخته در کارخانه  به تولید میرسند. جایی که شرایط داخلی مونتاژ صحیح و با کیفیت سازه ها را ضمانت می نماید.

خانه پیش ساخته

چه چیزی پیش ساخته خانگی را ایجاد می کند؟

در ساخت و سازهای مسکونی سنتی، خانه ها در همان محل و قطعه قطعه میسازند. در خانه های چوبی سنتی  چوب به چوب به هم در محل میچسبانند. خانه هایی که بصورت سفارشی طراحی شده اند یا خانه های مخصوص در پیشرفتهای بزرگ غالبا بناهای چوبی نامیده می‌شوند. به لطف قاب های چوبی سازه ها درآمد بیشتری به دست می آورند.

در مقابل، خانه های پیش ساخته از اجزایی ساخته می شوند که در یک کارخانه ساخته می شوند. سپس به مونتاژ خانه منتقل می شوند تا مونتاژ شوند.

بسیاری از ساختمانهای مختلف معماری را قادر هستیم با یک خانه پیش ساخته ساخت. چه آنها خانه های کوچک که یک طبقه مسکونی باشند و چه خانه های بزرگ آپارتمانی. خانه ها بایستی نمایانگر احساس شخصیت مالک باشند. با ادغام یک نقشه طبقه کاربردی با سبک شخصی شما و روش های ساختمانی آزمایش شده است. ما، قادر هستیم خانه ای بی نظیر وزیبا به افرادی که آن را به خانه مبدل نموده اند، ارائه دهیم.

شما قادرهستید ایده ها وآرزوهای خودتان را برای خانه پیش ساخته درآینده بایک تیم مهندسی ومشاور طراحی درورتینا به اشتراک بگذارید. مهندسان ومعماران مجرب ما یک پروژه خانه  مناسب با خواسته های دقیق شما به وجود آورند.

چه نوع خانه های پیش ساخته را قادر هستید خریداری کنید؟

از آنجایی که کلمه پیش ساخته به فرایند ساخت اشاره دارد. نه به یک سبک واحد، انواع متنوعی از خانه های پیش ساخته موجود است.

خانه های تولید شده که بعضاً خانه های سیارنیز نام برده می‎‌شوند  قبل از تحویل، کاملاً خارج ازسایت ایجاد می‌شوند. آنها خانه هایی هستند که مشاهده میکنید در یک اتوبان با یک تریلی حمل می‌شود. هیچ ساخت و ساز در سایت رخ نمیدهد. کیفیت پایین تر از انواع دیگر خانه ها است. اکثر شرکت های پیش ساخته به سرعت بالا قادر هستند خود را از دنیای خانه های تلفن همراه جدا نمایند.

اما خانه های مدولار دربردارنده ساخت اجزای خارج ازسایت وسپس انتقال ماژولها به یک قطعه زمین برای نصب نهایی است. هر ماژول معمولاً همه مبانی مانند لوله کشی، برقی، درها و کمد ها را دارد. شما می توانید چند ماژول را اغلب برای تشکیل یک خانه متصل نمایید.

یک خانه پیش ساخته دربرگیرنده مزایای زیادی در قیاس با شیوه های جایگزین ساخت می باشد:

 • کیفیت ثابت ، کنترل شده وبه صورت مستند

کیفیت یک خانه از نوع پیش ساخته با تولید پیش ساخته عناصر در شرایط کارخانه مدرن ضمانت میگردد. شرایط مدرن و پیشرفته کارخانه امکان دستیابی به دقت ساخت و حفاظت کیفیت مواد را بوجود می آورد. جزئیات در شرایط خشک جمع می شوند. ایجاد المانها درشرایط مدرن کارخانه امکان اطمینان ازکنترل کیفیت را درمراحل مختلف مونتاژ، اطمینان ازکیفیت بالای ساختمان آینده بوجود میاورد.

 • خانه های پیش ساخته زرق و برق دار هستند.

خانه های پیش ساخته امروزی اغلب شیک و مجهز به آخرین فن آوری و مواد پایدار هستند.

 • ساخت و سازها با سرعت بالاتر و مقرون به صرفه تر از شیوه های دیگر

فرایند ساخت خانه پیش ساخته به لطف این واقعیت که همه المان ها از قبل در کارخانه ساخته می‌شود. سریع نصب می شوند و بعنوان جزئیات آماده نصب میگردند. مونتاژ المانهای خانه پیش ساخته درمحل ساخت وساز برای تشکیل یک خانه کامل تنها چند روز به طول می انجامد.

در نتیجه قادر خواهیم بود از تأثیرات منفی شرایط آب و هوایی بر مصالح ساختمانی ممانعت نمود. همچنین در هزینه های ساخته شده برای مصالح ساختمانی و ابزارآلات و نیروی کار صرفه جویی کرد. علاوه بر این مورد، از آنجا که پانل های خانه در کارخانه ای مدرن و پیشرفته پیش تولید میگردند. ساخت خانه های پیش ساخته در تمام طول سال بدون هیچ مشکلی از نظر گرما و سرما قابل انجام می باشد.

 • راه حل های صرفه جویی در انرژی

یک خانه پیش ساخته به لطف اینکه عایق با کنترل درست کیفیت به طور صحیح نصب می شود. دارای انرژی کم و مقاوم در برابر حرارت و گرما است. به علاوه، چوب، ماده ساختمانی که بیشتر ساخت صفحه را تشکیل می دهد. دارای هدایت حرارتی کم است. مقاومت حرارتی یک خانه پیش ساخته کاملاً با شرایط آب و هوایی شمال هم آهنگی دارد.

 • خانه پیش ساخته بدون در نظر گرفتن فصل و شرایط آب و هوایی به موقع  و در زمان کم تکمیل می شود.
 • نصب سریع و کارآمد المان های خانه پیش ساخته.

ساختمان مقرون به صرفه است.زیرا مشتری را قادر می سازد در هزینه های کارگر و همچنین مصالح ساختمانی صرفه جویی نماید. این امر با پیش تولید عناصر در یک کارخانه مدرن و نصب سریع این عناصر در محل امکان پذیر است.

 • طیف وسیعی از راه حل های معماری برای اجرای خانه پیش ساخته.

خانه های پیش ساخته طیف وسیعی ازراه حل های معماری را دربرمیگیرند، از جمله انواع متنوعی از مدلهای متنوع ساختمان. با توجه به نیاز خانواده، انواع مختلفی از خانه برای انتخاب موجود می‌باشد. شما مجبور نیستید به یک مدل استاندارد رضایت دهید. هنگام کار با ما امکان تولید یک خانه پیش ساخته مطابق با یک پروژه ویژه امکان پذیر است. قادر هستیم  بسیاری از ویژگی های مختلف معماری را به خانه اضافه کرد. از جمله پارکینگ ، تراس ،خصوصیات تزئینی برای پنجره ها و غیره.

معایب خانه پیش ساخته

 • ارزش فروش مجدد: ثابت شده است که ارزش فروش یک خانه پیش ساخته به طور متوسط ​​کمتر از یک خانه جامد است. بنابراین یک خانه پیش ساخته به عنوان یک طرح بازنشستگی، به عنوان یک خانه پیش ساخته کمتر مناسب است.
 • خانه ضد صدا: یک خانه پیش ساخته فقط به دلیل روش ساخت آن از یک خانه مستحکم می‌باشد. اگرچه تلاش زیادی در خانه های پیش ساخته برای به حداقل رساندن این مشکل وجود دارد. اما اثر جذب صدا از یک دیوار جامد بیشترو بهتر است.
 • نصب دیوار: اگر میخواهید چیزهای سنگین تری را به دیوار وصل کنید، باید از رولپلاکهای مخصوص یا زیرسازیهای دیگر استفاده کنید.
 • رطوبت کم: دیوارهای چوبی رطوبت نمیدهند. بنابراین، هوای داخل کشور میتواند بسیار خشک باشد، خصوصاً اگربا سیستم تهویه تنظیم شده تهویه شود.

چه مدت زمان میبرد تا یک خانه پیش ساخته ساخته شود؟

بسته به اندازه و پایان کار خانه پیش ساخته خود، قادر هستید در کمتر از سه ماه خانه  خود را بسازید. بیشتر خانه های پیش ساخته را میتوان در مدت چهار تا شش ماه از ابتدا تا انتها تکمیل نمود. این سرعت بسیار سریعتر از خانه های سنتی است که ساخت آنها تقریباً هشت ماه به طول می انجامد. در برخی از بازارها ساخت خانه های سفارشی قادر است سالها زمان ببرد.

چرا خانه پیش ساخته تا 50 درصد سریعتر است؟ ساخت و ایجاد بیشتر قطعات در یک کارخانه تاخیرهای  مکانی و جو را محدود می کند. این نوع تولید ساخت را کارآمدتر می کند و تاریخ تحویل خانه پیش ساخته را قابل پیش بینی می کند. شما همچنین دستورات تغییر یا همان تعداد تعارض برنامه ریزی کار را ندارید.

آیا خانه پیش ساخته در مقایسه با خانه های سنتی پایدارتر  و مقاوم تراست؟

در کل خانه پیش ساخته نسبت به خانه های چوبی سنتی سازگار با محیط زیست در نظر گرفته می شود.

اولاً ، روند ساخت پیش ساخته ضایعات کمتری را به وجود می آورد. کارخانه ها اگرچوب، کاشی و زباله اضافی تولید کنند، کارایی بیشتری را دارند. همچنین شرکت های پیش ساخته احتمال به کارگیری مجدد یا بازیافت زباله های خود در کارخانه را دارند.

منازل و قطعات کارخانه ای شاید درزهای مقاوم تری در مقایسه به خانه های چوبی داشته باشند. این امر موجب می گردد گرمایش و تهویه مطبوع کارایی بیشتری داشته باشد. شرکتهای پیش ساخته بیش ا بسیاری از سازندگان خانه های خصوصی سنتی به بسته های سازگار با محیط زیست علاقه مندهستند. اکثر سازندگان پیش ساخته لوازم کم مصرف ارائه می دهند. در حالیکه برخی از آنها دربردارنده مواد پایدارومقاوم وامکانات اضافی مانند صفحات خورشیدی وسیستم های جمع آوری آب باران.

در دوره ای از افزایش چالش های اقلیمی، ساخت پیش ساخته به دلیل استحکام دربرابرآن، امتیازدیگری را به دست میاورد. از آنجا که خانه های پیش ساخته مجبور به مقاومت در برابر حمل و نقل با کامیون هستند. خانه های پیش ساخته از نظر ساختاری اغلب از خانه های چوبی مستحکم تر می‌باشند. این یک مزیت مهم در نواحی مستعد زلزله، طوفان یا وزش باد  است.

آیا قادر هستید یک خانه پیش ساخته را به طور سفارشی اجرا کنید؟

بله! وابسته به شرکتی که برای این کار انتخاب می نمایید. شیوه های متفاوتی وجود دارد که قادر هستید پیش ساخته خود را سفارشی کنید. بیشتر سازندگان بسته های تکمیل یا به روزرسانی مختلفی را ارائه می دهند. برخی از آنها پیکربندی های متنوعی را ارائه می دهند. هوشیار باشید که این تغییرات میتواند قیمت خانه شما را به طرز قابل تجهی افزایش دهد.

یک مشاور مالی و متخصص در این زمینه می تواند به شما کمک کند. این مشاوره کمک به حل پیچیدگیهای مالی خرید یک خانه، حال این خانه ازنوع خانه پیش باشد یا غیراز آن بکار برید. ابتدا به یک سری از سوالات در مورد وضعیت و اهداف خود پاسخ خواهید داد. سپس برنامه گزینه های شما را به اشخاص معتمد متناسب با نیازهای شما محدود میکند. در نتیجه قادر خواهید بود پروفایل های آنها را بخوانید تا درباره آنها بیشتر اطلاعات کسب نمایید .

مزیت استفاده از برند ورتینا در اجرای ساخت و ساز و فعالیت های عمرانی موردنظرتان  :

تیم مبنا با برند تجاری ورتینا کادری متخصص در امر دکوراسیون داخلی و اجرای فعالیت های عمرانی سازه  می‌باشد. این تیم قادر به رائه خدمات زیر به شما مهندسین ، انبوه سازان و مصرف کنندگان گرامی می‌باشد .

 • سبک شناسی و ایجاد هویت ساختمانی و مشاوره توسط تیم فنی و مهندسی.
 • طراحی و ارائه پلان های معماری متناسب با سبک مورد نیاز.
 • آنالیز کیفی و ریالی و اصلاح طرح متناسب با بوجه پروژه.
 • زمانبندی و اولویت بندی اقدامات اجرایی برای تحقق دوره پروژه ازجمله نوسازی و بازسازی.
 • تامین تجهیزات و بررسی کیفی مصالح و تجهیزات.
 • اجرای طرح توسط تیم متخصص و متعهد.
 • ارائه تضمین کیفی و خدمات سالانه.
 • به کارگیری دیوارهای پیش ساخته و سبک  و نقاشی ساختمان و پتینه کاری و روف گاردن

ما در اینجاییم تا شما راحت زندگی کنید. ما باور داریم یک سرپناه برای شما آخر رضایت نیست و خلق رضایت هنر ما است.

شما اگر میخواهید ملکی را بفروش برسانید. اگر میخواهید در یک ملک سکونت کنید. هر تغییری را برای بهبودی و ایجاد حس خوب را برای خود رقم بزنی نیاز دارید یک متخصص را درکنار خود داشته باشید .

اگر افتخار دادید و ما را بعنوان یک متخصص انتخاب کردین، از شما درخواست میکنیم که به ما اعتماد کنید. کار خود را به متخصصین ما بسپارید تا بهترین ها را تجربه نمایید !

شماره تماس: 09-88288307-021


برای دانلود مقاله اینجا کلیک کنید.