vertina tabligh

فروشگاه مجازی

یکی دیگر از عنصر های اصلی ساختمان طراحی داخلی ، دکوراسیون منزل است. بسیاری از افراد برای آرامش و زندگی بهتر دیزاین داخلی حرفه ای تری را می پذیرند.
فروشگاه اینترنتی تخصصی اینترنتی دکوراسیون، معماری و صنعت ساختمان

بازدید از فروشگاه های فیزیکی با ایجاد قفل در سراسر جهان به یک چالش تبدیل شده است. با یک فروشگاه مجازی سه بعدی، شما تجربه خرید را به خانه مشتری می آورید. این فروشگاه مجازی از طریق میز کار، تلفن های همراه و تبلت ها قابل دسترسی است.


معماری

تجارب بهتر محصول
در مقایسه با وب شاپ های معمولی، این فروشگاه ها تجربه بسیار غنی تری از محصولات را ارائه می دهند. شما می توانید از هر زاویه به محصولات خود نگاه کنید. آنها را در رنگها یا مواد مختلف مشاهده کرده و دموی زنده دریافت کنید.

در کنار آن، با جدیدترین تحولات درواقعیت افزوده، محصولی را که به صورت سه بعدی درفروشگاه مجازی نمایش داده میشود. فقط در چند کلیک در خانه خود مشاهده میکنید. محصولی با اندازه دقیق مانند کاناپه ، کمد یا میز را می توان قبل از خرید در اتاق نشیمن قرار داد. به این ترتیب، مشتریان می توانند به معنای واقعی کلمه “قبل از خرید” تلاش کنند و تصمیم قاطع بگیرند، که منجر به بازگشت کمتر میشود.

سریع موجودی کالا را تغییر دهید یا تغییرات مربوط به کمپین را ایجاد کنید
درست مثل فروشگاه های فیزیکی ، موجودی فروشگاه مجازی نیز می تواند با توجه به فصلی بودن یا مبارزات در حال اجرا تغییر کند. از آنجا که همه چیز آنلاین است ، این تغییرات را می توان در چند کلیک اعمال کرد. این به دارندگان فروشگاه امکان می دهد موجودی خود را همیشه و همیشه به روز نگه دارند.

10 مزیت برتر خرید مجازی:
راحتی را افزایش دهید
به یک پایگاه مشتری گسترده تر دسترسی پیدا کنید
استفاده از فرصت های تبلیغاتی
تعامل با مشتریان فعلی
بازخورد فوری
اولویت خرید برای هزاره ها
خریداران را به محل ویترین خود بیاورید
با هر کس دیگری همراه باشید
خرید مجازی تمام وقت کار می کند
اعتماد مشتری را بسازید.

اکنون زمان آنلاین شدن است
در نتیجه، خرید مجازی یکی از جنبه های مهم تجارت در حال حاضر است و هرچه جلوتر می رویم از اهمیت بیشتری برخوردار می شود. نه تنها مشتریها میتوانند با سهولت بیشتری خرید اینترنتی داشته باشند، بلکه این امربرای بسیاری ازافرادجامعه امروزی امری ضروری است. امیدوارم این نکات برای مشاغل کوچک که در نظر دارند فروش مجازی ارائه دهند، آموزنده و مفید باشد.

معرفی شرکت تیم مبنا با برند تجاری ورتینا کادری متخصص در امر دکوراسیون داخلی  (پارتیشن بندی )و اجرای فعالیت های عمرانی سازه میباشد که قادر به رائه خدمات زیر به شما مهندسین ، انبوه سازان و مصرف کنندگان گرامی میباشد .

  • سبک شناسی و ایجاد هویت ساختمانی و مشاوره توسط تیم فنی و مهندسی
  • طراحی و ارائه پلان های معماری متناسب با سبک مورد نیاز
  • آنالیز کیفی و ریالی و اصلاح طرح متناسب با بوجه پروژه
  • زمانبندی و اولویت بندی اقدامات اجرایی برای تحقق دوره پروژه ازجمله نوسازی و بازسازی
  • تامین تجهیزات و بررسی کیفی مصالح و تجهیزات
  • اجرای طرح توسط تیم متخصص و متعهد
  • ارائه تضمین کیفی و خدمات سالانه
  • به کارگیری دیوارهای پیش ساخته و سبک  و آینه کاری و پارتیشن بندی

تیم مبنا با برند تجاری ورتینا کادری متخصص در امر دکوراسیون داخلی و اجرای فعالیت های عمرانی سازه و بازسازی نوسازی و برق کشی ساختمان میباشد که قادر به رائه خدمات زیر به شما مهندسین ، انبوه سازان و مصرف کنندگان گرامی میباشد .

ما در اینجاییم تا شما راحت زندگی کنید ، ما باور داریم یک سرپناه برای شما آخر رضایت نیست و خلق رضایت هنر ما است .

شما اگر میخواهید ملکی را بفروش برسانید ، اگر میخواهید در یک ملک سکونت کنید و یا هر تغییری را برای بهبودی و ایجاد حس خوب ر برای خود رقم بزنی نیاز دارید یک متخصص را درکنار خود داشته باشید .

اگر افتخار دادید و مارا به عنوان یک متخصص انتخاب کردین ، از شما درخواست میکنیم که به ما اعتماد کنید !

فروشگاه مجازی سایت ورتینا – به زودی